گندله

گندله سیرجان ایرانیان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]گندله سیرجان یکی از محصولات صنایع فولادی در ایران می باشد که شرکت ورناتجارت اصفهان اقدام به خرید و فروش آن نموده است در مقاله ی زیر خلاصه ای از تاریخچه ی کارخانه سیرجان ، سرمایه گذاران و آنالیز شیمیایی و فیزیکی گندله سیرجان ایرانیان را به نظرتان می رسانیم.

کارخانه گندله سازی سیرجان

این شرکت در حال حاضر یکی از شرکتهای تابعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (وابسته به بانک پاسارگاد) است. دفاتر ستادی شرکت در تهران و کرمان و کارخانه ها و پروژه های در دست اقدام آن در شهرهای سیرجان و بردسیر استان کرمان واقع شده است.

سرمایه گذاران

کل سرمایه شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص ) متعلق به شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه(میدکو) می باشد.

نام کارخانه:کارخانه تولید گندله سنگ آهن سیرجان

ظرفیت کارخانه :
 ۵ / ۲ میلیون تن
موقعیت جغرافیایی :
استان کرمان، شهرستان سیرجان، مجاور معدن سنگ آهن گل گهر
میزان اشتغالزایی :
۳۰۰ نفر
مساحت زمین :
۳۵ هکتار
مشخصات مواد اولیه مورد نیاز :
۱- کنسانتره آهن ۵ / ۲ میلیون تن در سال ۲- آب ۶۲۵۰۰۰ متر مکعب در سال ۳- برق ۱۶۰ میلیون کیلو وات ساعت ۴- گاز طبیعی ۸۵ میلیون متر مکعب در سال

آنالیز گندله سیرجان

آنالیز گندله سیرجان

آنالیز گندله سیرجان

با عرض پوزش به علت نوسانات بازار برای دریافت قیمت با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

منابع

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1639830312994{margin-bottom: 40px !important;}” wd_z_index=”no” woodmart_css_id=”61b74373cd894″ responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MWI3NDM3M2NkODk0Iiwic2hvcnRjb2RlIjoidmNfcm93IiwiZGF0YSI6eyJ0YWJsZXQiOnt9LCJtb2JpbGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwcHgifX19″ mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”yes” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″ woodmart_box_shadow=”no” woodmart_color_gradient=”rgb(255, 196, 0)-0/rgb(255, 228, 0)-100/|linear-gradient(top , rgb(255, 196, 0) , rgb(255, 228, 0) 100%)|linear|top”][vc_column][woodmart_title size=”large” title_width=”NaN” custom_title_width=”mobile” title=”جهت مشاوره خرید و فروش گندله سیرجان ایرانیان با ما تماس بگیرید” woodmart_css_id=”61bf2c035683c” title_desktop_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6ImRlc2t0b3AifSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MTI2MGMyOWUzZTM4IiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjo1NDB9fQ==” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MTI2MGMyOWUzZTM4Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGl0bGUiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==” css=”.vc_custom_1639918600787{margin-bottom: 10px !important;}” title_tablet_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6InRhYmxldCJ9LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjYxMjYwYzI5ZTNlMzgiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6MzcwfX0=” title_mobile_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6Im1vYmlsZSJ9LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjYxMjYwYzI5ZTNlMzgiLCJkYXRhIjp7Im1vYmlsZSI6MzMwfX0=” after_title=”۰۳۱-۳۷۷۹۱۵۹۳ و ۲۶۲۰۷۲۶۵-۰۲۱” woodmart_empty_space=””][woodmart_popup color=”alt” size=”large” width=”900″ title=”فرم تماس” woodmart_css_id=”61bdd21ba21dc” full_width=”no” button_inline=”no”][contact-form-7 id=”5″][/woodmart_popup][vc_empty_space height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1639898100542{border-top-width: 2px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 2px !important;border-left-width: 2px !important;border-left-style: solid !important;border-right-style: solid !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 10px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

سایر محصولات ما

آهن اسفنجیگندلهسنگ آهنشمش فولادیکنسانتره سنگ آهنپوسته اکسید آهنمیلگردفروسیلیکو منگنزفروسیلیسفرومنگنز -[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

گندله اپال

گندله اپال

گندله اپال یکی از محصولات صنایع فولادی در ایران می باشد که شرکت ورناتجارت اصفهان اقدام به خرید و فروش آن نموده است در مقاله ی زیر خلاصه ای از معرفی کارخانه تولید کننده، سرمایه گذاران و آنالیز شیمیایی و فیزیکی را مد نظرتان می رسانیم.

معرفی شرکت اپال پارسیان سنگان

شرکت اپال پارسیان سنگان در مرداد ماه سال ۹۴ تاسیس شده است.

هدف از سرمایه‌گذاری در این مجموعه هدایت بخشی از نقدینگی موجود در کشور به سمت تولید، تکمیل و ایجاد توازن در زنجیره فولاد بر اساس سند راهبردی ۱۴۰۴ فولاد کشور، توسعه مناطق کمتر توسعه یافته و نیز تولید و ایجاد اشتغال پایدار بوده است.

با وجود مجموعه معادن عظیم سنگ آهن در سنگان، این منطقه از پتانسیل‌ ویژه‌ای برای پاسخگویی به نیاز وافر مصرف فولاد کشور برخوردار است. در همین راستا، برنامه شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان برای تولید ۵ میلیون تن کنسانتره و ۵ میلیون تن گندله می‌باشد.

کارخانه گندله سازی

کارخانه گندله اپال

کارخانه گندله اپال

ظرفیت این پروژه ۵ میلیون تن در سال می‌باشد.  ساخت این کارخانه حاصل مشارکت و همکاری شرکت‌های سازه‌های صنعتی آذران به عنوان سازنده داخلی و تیم مهندسی تورکس (Torex) و با روش کوره زنجیر متحرک (لورگی) می‌باشد.

خوراک گندله‌سازی شرکت از  کارخانه کنسانتره ۲/۶  میلیون تنی و خرید از شرکت‌های همجوار تامین می‌شود. هدف پروژه گندله سازی تامین خوراک کارخانه‌های فولاد سازی کشور و عدم نیاز به واردات آن بوده است.

کارخانه گندله‌سازی به طور معمول از بخش‌های مخلوط‌سازی، تولید گندله خام، پخت گندله، سرند کردن گندله، پوشش دهی گندله و آسیا کردن گندله‌های ریز تشکیل شده است.

سهام داران

 1. شرکت سرمایه گذاری پارسیان
 2. شرکت پارس فولاد سبزوار (سهامی خاص)
 3. شرکت اپال فولاد شرق پاسیان
 4. شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسان سنگان
 5. شرکت توسعه ساختمانی پارسیان

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

جهت خرید و فروش گندله اپال، استعلام قیمت به روز ، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

منابع

شرکت اپال

گندله زرند

گندله زرند ایرانیان

گندله زرند ایرانیان چیست؟

گندله زرند ایرانیان محصول شرکت فولاد زرند ایرانیان است که آنالیز آن در عکس زیر می باشد:

آنالیز گندله زرند ایرانیان

مکان کارخانه

کارخانه گندله سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن تولید گندله در جوار کارخانه کنسانتره واقع در شهرستان زرند کرمان احداث گردیده است.

روش تولید

روش تولید گندله در این کارخانه روش آلیس چالمرز می باشد:

 1. (Proportioning) : کنسانتره سنگ آهن تولیدی وارد ناحیه ذخیره سازی مواد می گردد برای مخلوط شدن با مواد ( بنتونیت و …)
 2. (Pelletizing) :در این ناحیه گندله خام توسط دیسک های دوار تولید میشود
 3. (Chain great): پیش گرمایش داده می شوند
 4. (Rotary Kiln): خشک می شوند
 5. (Annular Cooler): به آرامی خنک می شوند

   و سپس در ناحیه انبار دپو میگردند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گندله و تولید و کاربردهای آن به گندله(pellets iron ore) چیست مراجعه کنید.

گندله زرند به طور کلی دارای ویژگی های زیر می باشد :

توزیع یکنواخت ابعاد به طور عمده از ۹ تا ۱۶ میلیمتر

 تخلخل زیاد و یکنواخت ۲۵ تا ۳۰ درصد

ترکیب کانی شناختی یکنواخت به شکل هماتیت یا ترکیب هماتیت دار احیا شونده

استحکام مکانیکی زیاد و یکنواخت

مقاومت به سایش

استحکام مکانیکی کافی حتی در برابر تنش گرمایی در محیط های احیا کننده و قابل چسبندگی کم.

مشخصات محصول مورد نظر:

 • مقدار تناژ تا ده هزار تن مورد نیاز می باشد
 • قابل استعلام باشد
 • به صورت رسمی خرید می شود

 برای توضیحات بیشتر و دریافت مشاوره م توانید با کارشناسان شرکت ورنا تجارت اصفهان تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است بدانید که گندله زرند ایرانیان یکی از محصولات قابل عرضه به شما مخاطب گرامی است گندله بوتیا، سیرجان ایرانیان و … و همچنین محصولات مرتبط مانند کنسانتره و آهن اسفنجی هم در شرکت ورناتجارت اصفهان خرید و فروش می شود.

برای خرید گندله زرند ایرانیان شما ، مشخصات محصولتان را به کارشناسان شرکت ما معرفی کنید و در صورت موافقت کارشناسان ما  برای ادامه مراحل خرید شما را راهنمایی می کنند.

فلورین

کنسانتره ساغند

کنسانتره ساغند

کنسانتره ساغند با سرمایه‌گذاری بالغ بر هشت هزار میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال برای سیصد نفر در شهر ساغند توسط شرکت پایا فولاد کویر یزد احداث گردید.

درباره کارخانه ساغند یزد

شرکت پایا فولاد کویر یزد که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و رویکرد اشتغال‌زائی نیروهای بومی و همچنین رونق اقتصادی طریق الرضا، اقدام به احداث و راه‌اندازی مجتمع کارخانجات سنگ‌شکن (با ظرفیت چهار میلیون تن در سال ) و کنسانتره سنگ آهن (با ظرفیت یک میلیون تن در سال) به انضمام زیر ساخت‌ها، تأسیسات و ساختمان‌های جنبی مربوطه در زمینی به مساحت ۵۶ هکتار، همجوار معادن بزرگ کشور همچون چادرملو، چغارت و چاه‌گز نموده که در این فاز بیش از ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده‌اند.

عملیات اجرایی کارخانه

عملیات اجرائی احداث فاز اول مجموعه کارخانجات پایا فولاد کویر یزد بر اساس طراحی شرکت مهندسی فکور صنعت تهران از ابتدای سال ۱۳۹۷ شروع و اواسط سال ۱۳۹۹ تکمیل و به بهره برداری رسیده است.

بهره برداری از کارخانه کنستانتره ساغند+ فیلم

ظرفیت تولید سالانه کنسانتره ساغند

ظرفیت تولید کارخانه کنسانتره سنگ‌آهن ساغند در سال یک میلیون تُن است و نقش مهمی در تولید فولاد ایران دارد.

آنالیز کنسانتر ساغند

آنالیز کنسانتره ساغند

آنالیز کنسانتره ساغند

خرید و فروش کنسانتره ساغند در شرکت ورنا تجارت اصفهان

برای خرید و یا فروش کنسانتره ساغند می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم رو دریافت نمایید.

آهن اسفنجی میانه

آهن اسفنجی میانه

تولید آهن اسفنجی میانه

کارخانه تولید آهن اسفنجی میانه با ظرفیت سالانه بیش از ۸۰۰ هزار تن از جمله طرح‌های بومی با فناوری ایرانی (پِرِد) است که تاکنون ۲۲ هزار تن تولید داشته است.

در این کارخانه گندله حاصل از سنگ‌آهن از طریق عملیات احیا با فناوری پِرِد (Persian Reduction)، به آهن اسفنجی تبدیل می‌شود، پرد مخفف عبارت persian reduction است. این متد و تکنولوژی بومی ایران است و توسط کارشناسان ایرانی اختراع، ثبت و هم اکنون نیز در سطح بزرگ و صنعتی به بهره برداری رسیده است.

 

میزان سرمایه گذاری

میزان سرمایه‌گذاری برای ساخت این کارخانه، ۲۸۰ میلیارد تومان بوده که با بهره‌برداری از این واحد ۲۵۰ نفر به طور مستقیم و ۷۵۰ نفر به طور غیرمستقیم صاحب شغل می‌شوند.

در ساخت این کارخانه، ۳۰۰ شرکت داخلی مشارکت داشته‌اند و در اجرای آن از نیروهای بومی استفاده شده است.

آنالیز

آنالیز آهن اسفنجی میانه

آنالیز آهن اسفنجی میانه

میانگین خلوص آهن اسفنجی تولیدی ۹۵ درصد بوده و در برخی روزها به بیش از ۹۷ درصد رسیده است.

آدرس کارخانه آهن اسفنجی میانه

کارخانه آهن اسفنجی فوق در شهرستان میانه، استان آذربایجان شرقی واقع شده است.

قیمت

به دلیل نوسانات موجود در بازار برای اطلاع از قیمت آهن اسفنجی میانه با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید.

منابع:

شبکه خبر

فروش آهن اسفنجی

فروش آهن اسفنجی نی ریز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

فروش آهن اسفنجی نی ریز:

آهن اسفنجی نی ریز به مقدار تناژ پنج هزار تن موجود می باشد مکان بارگیری درب کارخانه و آماده بارگیری است ، با عرض پوزش برای استعلام قیمت به دلیل نوسانات بازار لطفا با واحد کارشناسی و فروش آهن اسفنجی تماس حاصل نمایید.

برای دریافت آنالیز آهن اسفنجی نی ریز می توانید به سایت کارخانه مراجعه کنید.

تاریخ این آگهی مربوط به ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ می باشد.

سایر محصولات ما

آهن اسفنجیگندلهسنگ آهنشمش فولادیکنسانتره سنگ آهنپوسته اکسید آهنمیلگردفروسیلیکو منگنزفروسیلیسفرومنگنزگندله سیرجانآهن اسفنجی چادرملوگندله زرند آهن اسفنجی میانه [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نرمه آهن اسفنجی

نرمه آهن اسفنجی

معرفی نرمه آهن اسفنجی

در همه صنایع به فکر این هستند که بهترین استفاده از مواد بشود و چیزی هدر نرود و مخصوصاً این موضوع در صنایع فولاد و آهن نسبت به صنایع دیگر بیشتر حائز اهمیت است. و به فکر این هستند از محصولاتشان و مشتقاتی که به همراه می آورد بهترین استفاده را بکنند .

قبل این که نرمه آهن اسفنجی را معرفی کنیم بهتر است از خود آهن اسفنجی نیز اطلاعاتی داشته باشید.  شناخت آهن اسفنجی 

معمولاً وقتی آهن اسفنجی را به صورت احیا مستقیم تولید می کنند. مقداری نرمه آهن اسفنجی تولید میشود که به دلیل سایز کوچکی که دارند معمولاً سایزشان از (mm6) کوچیک تر است. و به همین دلیل استفاده از آن ها در کوره موجب تلفات و کاهش تولید محصول می شود.

نرمه آهن اسفنجی چیست؟

مواد اولیه واحد احیا مستقیم، گندله آهن میباشد که در طی فرایند تولید آهن اسفنجی حدود ۵ درصد مواد اولیه به نرمه آهن تبدیل میشود و این ضایعات تولیدشده به صورت لجن ناشی از شستوشوی گازها و نرمه غبارگیرهای واحد احیا به دست می آید و روزانه حجم بسیار بالایی از نرمه آهن اسفنجی انباشته میشود.

به همین دلیل از نرمه آهن اسفنجی بریکت تولید می کنند. از اونجایی که نرمه آهن اسفنجی که توی احیا مستقیم آهن بدست می آید زیاد نیست و تقریبا چیزی حدود کمتر ده درصد از موادی است که از احیا مستقیم بدست می آید. و به همین دلیل بریکت سازی هم محدود است و به دلیل محدود بودنش همانند محصولات دیگر در جهان برای صادرات مطرح نیست چون آن قدر تولید ندارد و برای محصول داخلی به کار می رود.

بعد از این که از طریق احیا مستقیم آهن اسفنجی به دست می آید. آن را سرند می کنند. و نرمه آهن اسفنجی جدا می شود و با مقدار بسیار کمی چسب سیلیکات و آهک ترکیب می شود و در دستگاه فشرده می شود.

بریکت به دلیل ویژگی هایی که دارد. بهتر است درکوره قوس الکتریکی استفاده شود. و مهم ترین دلیل استفاده و ساخت بریکت داشتن محیط زیستی سالم تر است تا با ضایعات آهن و گرد و غبار حاصل از آن بیش از این به محیط زیست آسیب نرساند. و این بریکت تحولی در آلیاژ و مشتقات غیر قابل استفاده ایجاد کرد.

کاربرد نرمه آهن در کوره قوس:

نرمه ی آهن به دلیل وزن کم قابلیت شارژ در کورههای قوس الکتریکی را ندارد و با توجه به مشکلات موجود برای حمل نرمه، جذابیتی زیادی برای صاحبان صنایع دیگر به منظور خرید آن وجود ندارد.

ازاینرو میتوان با تبدیل نرمه به بریکت، دوباره آن را وارد چرخه تولید نمود تا بنا به دلایل زیر، بتوان از آن در کوره قوس الکتریکی استفاده نمود:

۱- عدم امکان انبارش نرمههای آهن اسفنجی

۲- عدم امکان جابجایی مناسب تا محل مصرف (عدم امکان انتقال از طریق نوار نقاله)

۳- هدر رفت بالای آن (به دلیل چگالی و وزن پایین)

۴- درصد بالای خلوص آهن آن( ۸۰% ) به عنوان منبع غنی در تولید فولاد،

قیمت نرمه اهن اسفنجی

قیمت نرمه آهن اسفنجی در واقع توسط متخصصین مربوطه تعیین می شود. اما برای اعلام قیمت نرمه اهن اسفنجی درهر بازه زمانی، نیاز به رصد قیمت روز فرآورده های میانی فولادی داریم. در عین حال بررسی آنالیز نرمه آهن اسفنجی برای مشخص نمودن کیفیت محصول، در تعیین قیمت نرمه اهن اسفنجی ضروری است.

اما این محصول در اغلب موارد، بر اساس پیشنهاد خریداران به صورت مزایده ای تعیین می گردد. البته فروش در برخی از بازه های سال بدون مزایده بصورت قرارداد طولانی مدت از طرف شرکتها اعلام می گردد.

جهت اطلاع از فروش شرکت ورنا تجارت اصفهان و  همچنین فروش های مستقیم برای سایر محصولات، لطفا سایت یا کانال اینستاگرام شرکت را رصد نمایید.

برای دریافت آنالیز فرآورده نرمه و توافق در خصوص قیمت خرید، لطفا با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

از مهمترین کاربردهای نرمه آهن اسفنجی:

 •  به کارگیری ان در واحدهای تولید بریکت آهن است.
 • استفاده از آن در تولید لنت ترمز متالیک و نیمه متالیک خودرو در صنعت خودروسازی
آهن اسفنجی چادرملو

آهن اسفنجی چادرملو

آهن اسفنجی چادرملو توسط شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در سال ۱۳۷۱  در یزد به ثبت رسیده است تولید می شود.

موسسین و صاحبان سهام شرکت:

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شروع با سرمایه گذاری بانک سپه و شرکت ملی فولاد ایران تأسیس شد. در حال حاضر نیز سهامداران شرکت عبارتند از:

 1. شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید
 2. سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران
 3. شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات
 4. سایر سهامداران بخش حقیقی و حقوقی.

توسعه شرکت:

در سال ۱۳۸۳ این شرکت تنها با ۳ خط تولید در معدن چادرملو اقدام به تولید چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن کنسانتره سنگ آهن می نمود.

مدیریت جدید با نگرش توسعه بخشی در فعالیت های شرکت علاوه بر احداث و راه اندازی ۲ خط تولید جدید کنسانتره، راندمان تولید ۵ خط فرآوری را از ظرفیت اسمی هفت و نیم میلون تن به ۱۰ و نیم میلیون تن افزایش داد.

کارخانه چادرملو

کارخانه چادرملو

در عین حال سنگ بنای مجتمع عظیم صنعتی چادرملو با ساخت و راه اندازی کارخانه گندله سازی چادرملو در ۲۵ کیلومتری اردکان یزد نیز گذاشته شد. با بهره برداری از این واحد فولادی بخشی از کنسانتره تولیدی شرکت برای تولید ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تن گندله آهن به این واحد صنعتی منتقل می گردد.

همچنین با ترسیم چشم اندازه روشنتر برای واحد های معدنی و صنعتی با هدف تکمیل زنجیره خطوط تا مرحله تولید فولاد، شرکت چادرملو با مشارکت در ۲ طرح فولادی اقدام به راه اندازی واحد آهن اسفنجی و کارخانه شمش فولادی نموده است.

شرکت آهن و فولاد ارفع هر یک با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در سال و واحد تولید آهن اسفنجی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن در سال به توسعه طرح های خود در مجتمع صنعتی ادامه داد.

آهن اسفنجی چادرملو

چادرملو در اوج تحریم های اقتصادی از اجرای طرح های توسعه بخش خود عقب نشینی نکرد و عملیات ساخت کارخانه جدید فولاد سازی را با عزمی جزم به پیش برد و در سال ۱۳۹۷ با تولید حدود ۸۰۰ هزارتن شمش فولاد به یکی دیگر از اهداف خود دست یافت.

ظرفیت این کارخانه، تولید سالانه ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تن شمش فولاد است. به موازات اجرای طرح کارخانه شمش فولاد چادرملو کار ساخت کارخانه نورد سرمد ابرکوه با سرمایه گذاری ۶۵ درصدی چادرملو در ابرکوه یزد آغاز شد.

این واحد نیز با ظرفیت ۵۰۰ هزارتن انواع مقاطع فولادی بعنوان محصول نهایی در زنجیره تولید در اوایل سال ۱۳۹۶ به بهره برداری رسید.

موضوع فعالیت شرکت:

موضوع فعالیت شرکت عبارتست از :

 • اکتشاف و استخراج و بهره برداری از معادن سنگ آهن و تولید کنسانتره از آن و تولید گندله
 • تولید سنگ آهن (لامپ اور) تولید محصولات فولادی
 • نصب و راه اندازی و نگهداری و تعمیرات و بازرسی فنی سرویس تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شرکت
 • خرید و تهیه انواع و اقسام ماشین آلات و تجهیزات و تاسیسات و مصالح مورد نیاز برای انجام موضوع فعالیت شرکت
 • انجام خدمات مهندسی، مشاوره، آموزش مدیریت و فراهم نمودن دانش فنـی از داخل و یا خـارج برای تحقق موضـوع فعالیت شرکت
 • مشارکت و سرمایه گذاری با اشخاص حقیقی و حقوقی و بانکها و موسسات اعتباری داخلی و خارجی در سایر شرکتها و طرحهای معدنی و صنعتی
 • انعقاد قراردادهای پیمانکاری به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی و بهره برداری از معادن و فرآوری آن
 • مبادرت به کلیه امور بازرگانی از قبیل خرید و فروش، صادرات و واردات و کلیه امور عملیاتی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در جهت اجرای موضوع شرکت ضرورت داشته باشد
 • انتشار فروش اوراق قرضه و اوراق مشارکت وفق قوانین و مقررات مربوطه مشارکت و سرمایه گذاری در ایجاد شرکتهای جدید در داخل و خارج از کشور و هر نوع خرید و فروش سهام اوراق بهادار
 • اخذ تسهیلات مالی و خدماتی از بانکها و موسسات اعتباری غیر بانکی طبق قوانین و مقررات مربوطه و انجام هر نوع عملیات و معاملات که برای حصول به مقاصد شرکت ضروری باشد.

آنالیز آهن اسفنجی چادرملو:

آنالیز آهن اسفنجی چادرملو

آنالیز آهن اسفنجی چادرملو

خرید و فروش آهن اسفنجی چادرملو در شرکت ورنا تجارت اصفهان

برای خرید و یا فروش آهن اسفنجی چادرملو می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات لازم رو دریافت نمایید.با عرض پوزش به علت نوسانات بازار برای دریافت قیمت روز نیز تماس حاصل نمایید.

منابع:

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو