گندله

گندله سیرجان ایرانیان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]گندله سیرجان یکی از محصولات صنایع فولادی در ایران می باشد که شرکت ورناتجارت اصفهان اقدام به خرید و فروش آن نموده است در مقاله ی زیر خلاصه ای از تاریخچه ی کارخانه سیرجان ، سرمایه گذاران و آنالیز شیمیایی و فیزیکی گندله سیرجان ایرانیان را به نظرتان می رسانیم.

کارخانه گندله سازی سیرجان

این شرکت در حال حاضر یکی از شرکتهای تابعه شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (وابسته به بانک پاسارگاد) است. دفاتر ستادی شرکت در تهران و کرمان و کارخانه ها و پروژه های در دست اقدام آن در شهرهای سیرجان و بردسیر استان کرمان واقع شده است.

سرمایه گذاران

کل سرمایه شرکت فولاد سیرجان ایرانیان (سهامی خاص ) متعلق به شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه(میدکو) می باشد.

نام کارخانه:کارخانه تولید گندله سنگ آهن سیرجان

ظرفیت کارخانه :
 ۵ / ۲ میلیون تن
موقعیت جغرافیایی :
استان کرمان، شهرستان سیرجان، مجاور معدن سنگ آهن گل گهر
میزان اشتغالزایی :
۳۰۰ نفر
مساحت زمین :
۳۵ هکتار
مشخصات مواد اولیه مورد نیاز :
۱- کنسانتره آهن ۵ / ۲ میلیون تن در سال ۲- آب ۶۲۵۰۰۰ متر مکعب در سال ۳- برق ۱۶۰ میلیون کیلو وات ساعت ۴- گاز طبیعی ۸۵ میلیون متر مکعب در سال

آنالیز گندله سیرجان

آنالیز گندله سیرجان

آنالیز گندله سیرجان

با عرض پوزش به علت نوسانات بازار برای دریافت قیمت با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

منابع

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1639830312994{margin-bottom: 40px !important;}” wd_z_index=”no” woodmart_css_id=”61b74373cd894″ responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MWI3NDM3M2NkODk0Iiwic2hvcnRjb2RlIjoidmNfcm93IiwiZGF0YSI6eyJ0YWJsZXQiOnt9LCJtb2JpbGUiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjIwcHgifX19″ mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”yes” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″ woodmart_box_shadow=”no” woodmart_color_gradient=”rgb(255, 196, 0)-0/rgb(255, 228, 0)-100/|linear-gradient(top , rgb(255, 196, 0) , rgb(255, 228, 0) 100%)|linear|top”][vc_column][woodmart_title size=”large” title_width=”NaN” custom_title_width=”mobile” title=”جهت مشاوره خرید و فروش گندله سیرجان ایرانیان با ما تماس بگیرید” woodmart_css_id=”61bf2c035683c” title_desktop_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6ImRlc2t0b3AifSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MTI2MGMyOWUzZTM4IiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjo1NDB9fQ==” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MTI2MGMyOWUzZTM4Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfdGl0bGUiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==” css=”.vc_custom_1639918600787{margin-bottom: 10px !important;}” title_tablet_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6InRhYmxldCJ9LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjYxMjYwYzI5ZTNlMzgiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6MzcwfX0=” title_mobile_width=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfc2xpZGVyIiwiY3NzX2FyZ3MiOnsiLS13ZC1tYXgtd2lkdGgiOlsiIl19LCJjc3NfcGFyYW1zIjp7ImRldmljZSI6Im1vYmlsZSJ9LCJzZWxlY3Rvcl9pZCI6IjYxMjYwYzI5ZTNlMzgiLCJkYXRhIjp7Im1vYmlsZSI6MzMwfX0=” after_title=”۰۳۱-۳۷۷۹۱۵۹۳ و ۲۶۲۰۷۲۶۵-۰۲۱” woodmart_empty_space=””][woodmart_popup color=”alt” size=”large” width=”900″ title=”فرم تماس” woodmart_css_id=”61bdd21ba21dc” full_width=”no” button_inline=”no”][contact-form-7 id=”5″][/woodmart_popup][vc_empty_space height=”20″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1639898100542{border-top-width: 2px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 2px !important;border-left-width: 2px !important;border-left-style: solid !important;border-right-style: solid !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-style: solid !important;border-radius: 10px !important;}” mobile_bg_img_hidden=”no” tablet_bg_img_hidden=”no” woodmart_parallax=”0″ woodmart_gradient_switch=”no” row_reverse_mobile=”0″ row_reverse_tablet=”0″ woodmart_disable_overflow=”0″][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

سایر محصولات ما

آهن اسفنجیگندلهسنگ آهنشمش فولادیکنسانتره سنگ آهنپوسته اکسید آهنمیلگردفروسیلیکو منگنزفروسیلیسفرومنگنز -[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

گندله اپال

گندله اپال

گندله اپال یکی از محصولات صنایع فولادی در ایران می باشد که شرکت ورناتجارت اصفهان اقدام به خرید و فروش آن نموده است در مقاله ی زیر خلاصه ای از معرفی کارخانه تولید کننده، سرمایه گذاران و آنالیز شیمیایی و فیزیکی را مد نظرتان می رسانیم.

شرکت اپال پارسیان سنگان در مرداد ماه سال ۹۴ تاسیس شده است.

هدف از سرمایه‌گذاری در این مجموعه هدایت بخشی از نقدینگی موجود در کشور به سمت تولید، تکمیل و ایجاد توازن در زنجیره فولاد بر اساس سند راهبردی ۱۴۰۴ فولاد کشور، توسعه مناطق کمتر توسعه یافته و نیز تولید و ایجاد اشتغال پایدار بوده است.

با وجود مجموعه معادن عظیم سنگ آهن در سنگان، این منطقه از پتانسیل‌ ویژه‌ای برای پاسخگویی به نیاز وافر مصرف فولاد کشور برخوردار است. در همین راستا، برنامه شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان برای تولید ۵ میلیون تن کنسانتره و ۵ میلیون تن گندله می‌باشد.

کارخانه گندله سازی

کارخانه گندله اپال

کارخانه گندله اپال

ظرفیت این پروژه ۵ میلیون تن در سال می‌باشد.  ساخت این کارخانه حاصل مشارکت و همکاری شرکت‌های سازه‌های صنعتی آذران به عنوان سازنده داخلی و تیم مهندسی تورکس (Torex) و با روش کوره زنجیر متحرک (لورگی) می‌باشد.

خوراک گندله‌سازی شرکت از  کارخانه کنسانتره ۲/۶  میلیون تنی و خرید از شرکت‌های همجوار تامین می‌شود. هدف پروژه گندله سازی تامین خوراک کارخانه‌های فولاد سازی کشور و عدم نیاز به واردات آن بوده است.

کارخانه گندله‌سازی به طور معمول از بخش‌های مخلوط‌سازی، تولید گندله خام، پخت گندله، سرند کردن گندله، پوشش دهی گندله و آسیا کردن گندله‌های ریز تشکیل شده است.

سهام داران

 1. شرکت سرمایه گذاری پارسیان
 2. شرکت پارس فولاد سبزوار (سهامی خاص)
 3. شرکت اپال فولاد شرق پاسیان
 4. شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسان سنگان
 5. شرکت توسعه ساختمانی پارسیان

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

جهت خرید و فروش گندله اپال، استعلام قیمت به روز ، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

منابع

شرکت اپال

گندله زرند

گندله زرند ایرانیان

گندله زرند ایرانیان چیست؟

گندله زرند ایرانیان محصول شرکت فولاد زرند ایرانیان است که آنالیز آن در عکس زیر می باشد:

آنالیز گندله زرند ایرانیان

مکان کارخانه

کارخانه گندله سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن تولید گندله در جوار کارخانه کنسانتره واقع در شهرستان زرند کرمان احداث گردیده است.

روش تولید

روش تولید گندله در این کارخانه روش آلیس چالمرز می باشد:

 1. (Proportioning) : کنسانتره سنگ آهن تولیدی وارد ناحیه ذخیره سازی مواد می گردد برای مخلوط شدن با مواد ( بنتونیت و …)
 2. (Pelletizing) :در این ناحیه گندله خام توسط دیسک های دوار تولید میشود
 3. (Chain great): پیش گرمایش داده می شوند
 4. (Rotary Kiln): خشک می شوند
 5. (Annular Cooler): به آرامی خنک می شوند

   و سپس در ناحیه انبار دپو میگردند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گندله و تولید و کاربردهای آن به گندله(pellets iron ore) چیست مراجعه کنید.

گندله زرند به طور کلی دارای ویژگی های زیر می باشد :

توزیع یکنواخت ابعاد به طور عمده از ۹ تا ۱۶ میلیمتر

 تخلخل زیاد و یکنواخت ۲۵ تا ۳۰ درصد

ترکیب کانی شناختی یکنواخت به شکل هماتیت یا ترکیب هماتیت دار احیا شونده

استحکام مکانیکی زیاد و یکنواخت

مقاومت به سایش

استحکام مکانیکی کافی حتی در برابر تنش گرمایی در محیط های احیا کننده و قابل چسبندگی کم.

مشخصات محصول مورد نظر:

 • مقدار تناژ تا ده هزار تن مورد نیاز می باشد
 • قابل استعلام باشد
 • به صورت رسمی خرید می شود

 برای توضیحات بیشتر و دریافت مشاوره م توانید با کارشناسان شرکت ورنا تجارت اصفهان تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است بدانید که گندله زرند ایرانیان یکی از محصولات قابل عرضه به شما مخاطب گرامی است گندله بوتیا، سیرجان ایرانیان و … و همچنین محصولات مرتبط مانند کنسانتره و آهن اسفنجی هم در شرکت ورناتجارت اصفهان خرید و فروش می شود.

برای خرید گندله زرند ایرانیان شما ، مشخصات محصولتان را به کارشناسان شرکت ما معرفی کنید و در صورت موافقت کارشناسان ما  برای ادامه مراحل خرید شما را راهنمایی می کنند.