گندله اپال

گندله اپال

۴.۲/۵ - (۵ امتیاز)

گندله اپال یکی از محصولات صنایع فولادی در ایران می باشد که شرکت ورناتجارت اصفهان اقدام به خرید و فروش آن نموده است در مقاله ی زیر خلاصه ای از معرفی کارخانه تولید کننده، سرمایه گذاران و آنالیز شیمیایی و فیزیکی را مد نظرتان می رسانیم.

شرکت اپال پارسیان سنگان در مرداد ماه سال ۹۴ تاسیس شده است.

هدف از سرمایه‌گذاری در این مجموعه هدایت بخشی از نقدینگی موجود در کشور به سمت تولید، تکمیل و ایجاد توازن در زنجیره فولاد بر اساس سند راهبردی ۱۴۰۴ فولاد کشور، توسعه مناطق کمتر توسعه یافته و نیز تولید و ایجاد اشتغال پایدار بوده است.

با وجود مجموعه معادن عظیم سنگ آهن در سنگان، این منطقه از پتانسیل‌ ویژه‌ای برای پاسخگویی به نیاز وافر مصرف فولاد کشور برخوردار است. در همین راستا، برنامه شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان برای تولید ۵ میلیون تن کنسانتره و ۵ میلیون تن گندله می‌باشد.

کارخانه گندله سازی

کارخانه گندله اپال

کارخانه گندله اپال

ظرفیت این پروژه ۵ میلیون تن در سال می‌باشد.  ساخت این کارخانه حاصل مشارکت و همکاری شرکت‌های سازه‌های صنعتی آذران به عنوان سازنده داخلی و تیم مهندسی تورکس (Torex) و با روش کوره زنجیر متحرک (لورگی) می‌باشد.

خوراک گندله‌سازی شرکت از  کارخانه کنسانتره ۲/۶  میلیون تنی و خرید از شرکت‌های همجوار تامین می‌شود. هدف پروژه گندله سازی تامین خوراک کارخانه‌های فولاد سازی کشور و عدم نیاز به واردات آن بوده است.

کارخانه گندله‌سازی به طور معمول از بخش‌های مخلوط‌سازی، تولید گندله خام، پخت گندله، سرند کردن گندله، پوشش دهی گندله و آسیا کردن گندله‌های ریز تشکیل شده است.

سهام داران

 1. شرکت سرمایه گذاری پارسیان
 2. شرکت پارس فولاد سبزوار (سهامی خاص)
 3. شرکت اپال فولاد شرق پاسیان
 4. شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسان سنگان
 5. شرکت توسعه ساختمانی پارسیان

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

آنالیز گندله اپال

جهت خرید و فروش گندله اپال، استعلام قیمت به روز ، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

منابع

شرکت اپال

3 پاسخ
 1. Elvis Hummel
  Elvis Hummel گفته:

  Hi vernatejarat.com,

  We visited your website vernatejarat.com and think that we might have the perfect leads for you.

  We are a global lead provider covering all industries that include consumer and business data. Feel free to look through our samples on our website https://vernatejarat.leadsfly.biz/vernatejarat.com

  If the samples are not to your liking, talk to us live on site and we might be able to provide you with the exact data you need

  Please visit us at https://vernatejarat.leadsfly.biz/vernatejarat.com Your Future Favorite leads provider for 2024

  Regards,
  Elvis

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *